Babolat_flag

Par Babolat

Babolat dibināts 1875.gadā Lionā, Francijā. Babolat ieviesa rakešu stīgas, un ir senākā kompanija rakešu sportā. Babolat „Dubultās līnijas” logo ir viegli atpazīstams uz rakešu rāmjiem melnā, baltā vai dzeltenā krāsā, un uz stīgām melnā vai baltā krāsā. Babolat savu reputāciju ir ieguvis, ražojot jaunāko tehnoloģiju produktus un apgādājot ar inventāru, labakos pasaules sportistus, kuri ir uzvarējuši visprestižākajās sacensības.

Šodien Babolat var ieraudzīt vairāk nekā 100 valstīs, 20 000 veikalos un 20 000 tenisa klubos visā pasaulē. Babolat piedāvā visdažādākā klāsta produktus tenisa un badmintona spēlētājiem, atbilstoši katra sportista spēles stilam un līmenim.
Katrs Babolat produkts ir izstrādāts, novērojot un analizējot, gan amatieru līmeņa sportistus, gan profesionāļus.  

Labākie badmintonisti Babolat komandā ir Francijas un Dānijas pirmie numuru Hongyan-PI un Tina Rasmussena, kas ir arī 2010. gada Eiropas čempione. Kopumā Babolat pārstāvji ir 15 dažādu Pasaules valstu pirmie numuri vīriešu konkurencē un 23 sieviešu. Visie šie spēlētāji izmanto Babolat X-Feel vai Satellite raketes, Babolat somas, stīgas, gripus un apavus.

No 2013. gada Babolat jauns logo!

Pieteikties jaunumiem