Babolat_flag

Jaunie RSL volāniņi par 40% izturīgāki

RSL Classic Tourney-kvalitāte un izturība!

RSL ir lielākā spalvu volāniņu izgatavotāja pasaulē. Jaunā 60ha lielā rūpnīca mēnesī apstrādā vairāk kā 80 tonnas spalvu, kā rezultātā top apmēram 4,5 miljoni volāniņu katru mēnesi. RSL ir līderi kvalitātes un inovāciju jomā, kā rezultātā tapuši jaunie volāniņi, kas ir vēl izturīgāki par iepriekšējiem. RSL volāniņu flagmanis, protams, ir Classic Tourney modelis, kas nopērkams arī Latvijā. Šim modelim piešķirti sekojoši parametri:

Spalvas: augstākās klases Taivānas zosu spalvas
Izturība: A+
Lidojums: A+
Stabilitāte: A+

Classic Tourney tiek izmantots dažāda mēroga un nozīmes badmintona turnīros jau 75 gadus. Šogad RSL ir laiduši pārdošanā jauno Classic Tourney modeli, kas ir par 40% izturģāks nekā iepriekšējais. Tas nozīmē, ka katra volāniņa kalpošanas laiks ir ilgāks, līdz ar to Jūs ietaupāt vairāk, izvēloties tieši šos volāniņus.

Badmintona bumbiņas (volāniņi) RSL Classic Tourney

Augstākās klases spalvu volāniņi. Apstiprināti IBF. Visizturīgākie spalvu volāniņi ar stabilāko un precīzāko lidojumu. Pieejamie ātrumi: 78;79. Iepakojumā 12 gab. 

Cena: 31€

 

 Video, kā tiek sagatavotas un izmeklētas labākās spalvas RSL volāniņiem:  Dim lights Embed Embed this video on your site

Video, ka tiek ražoti Pasaulē kvalitatīvākie volāniņi:  Dim lights Embed Embed this video on your site

 

Pieteikties jaunumiem