Babolat_flag

Badmintona sacensību kalendārs 2016.gadam.

Badmintona notikumu kalendārs 2016.gadam

   

         

                   

                     

 

Janvāris

                      

 

Ned.

Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koeficients

53.

02.01

Sigulda

LABL 3.kārta

A B C

7+1

01.

09.01

Rīga

Babolat Rīga 3.posms (MS, WS, XD)

A B Cp Cj

7+1

01. 

10.01

Suwałki (PL)

Grand Prix *

U13 U17

-

02.

13.01

Talsi

Shuttle time seminārs sporta skolotājiem

seminārs sertifikāts

02. 

14.-16.01

Tallinn (EE)

Yonex Estonian International 2016

BWF

100%

03. 

23.01

Talsi

Talsu kauss 3.posms (MS, WS)

U11 - U19    

1/2/3/4

04. 

30.-31.01

Sigulda

LABL 4.kārta

A B C

7

           

 

 

 

Februāris

 

 

Ned.

Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koeficients

05.

06.02

Valka

Seminārs par TournamentSoftware

seminārs

 

05.

06.02

Valka

Serminārs un praktikums tiesnešiem

serminārs

sertifikāts

05.

06.-07.02

Valka

Latvijas čempionāts pieaugušiem

A

10

06. 

13.02

Jelgava

"Mītava" kauss senioriem

40+ - 60+

3/2/1

07. 

19.-21.02

Kazaņa (RU)

European U15 Championships

U15

 

07. 

20.02

Rīga

Babolat Rīga 4.posms (MS, WS, XD)

A B Cp Cj

7

08. 

27.02

Talsi

Kurzemes čempionāts jauniešiem

U11 - U17

1/2/3/4

           

 

 

 

Marts

 

 

Ned.

Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koeficients

09.

05.03

Viļņa (LT)

PBL Junior *

U11 - U15

-

09. 

05-06.03

Sigulda

LABL 5.kārta

A B C

7

10. 

12.03

Talsi

Talsu kauss 4.posms  (MS, WS)

U11 - U19

1/2/3/4/5 

11.-12.

17.-25.03

Lubin (PL)

European U17 Championships

U17

50%

11. 

19.03

Jelgava

Latvijas Universiāde badmintonā

Studenti

-

12. 

26.03

       
           

 

 

 

Aprīlis

 

 

Ned.

Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koeficients

13.

02.04

Valmiera

VBK atklātais čempionāts dubultspēlēs

   

14.. 

09.04

       

15. 

16.-17.04

Inčukalns

LABL 6.kārta

A B C

7

16. 

23.-24.04

???

Latvijas čempionāts jauniešiem

U11 - U17

2/3/4/5

17. 

26.04-1.05

Vendée (FR)

European Championships 

BEC

 

17.

30.04

Rīga

Babolat Rīga 5.posms (MS, WS, XD)

A B Cp Cj

7

           

 

 

 

Maijs

 

 

Ned.

Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koeficients

18.

         

19. 

14.05

Talsi

Talsu pieaugušo čempionāts

   

20. 

20.-22.05

Sigulda

22 Yonex International Youth tournament   

U11 - U19

2/3/4/5/6

21. 

28.05

Sigulda

Jauniešu sacensības iesācējiem

U11 - U13

1

21.

28.05

Talsi

Talsu kauss 5.posms  (MS, WS)

U11 - U19

1/2/3/4/5

           

 

 

 

Jūnijs

 

 

Ned.

Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koeficients

22.

02-05.06

???

Yonex Latvia International 2016

   

23. 

09.-12.06

Kauņa (LT)

Yonex Lithuanian International 2016

   

23. 

11.06

Valmiera

"Valmierai 733" dubultspēlēs

   

24. 

18.06

       

25. 

25.06

       
           

 

 

 

Jūlijs

 

 

Ned.

Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koeficients

26. 

01.-03.07

Valmiera

IV Latvijas Olimpiāde

 

8

27. 

09.07

       

28. 

16.07

       

29. 

23.07

       

30. 

30.07

       
           

 

 

 

Augusts

 

 

Ned.

Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koeficients

31.

06.08

       

32. 

11.-20.08

Rio (BR)

2016 Rio Olympic Games

   

32.-33.

13.08

       

33. 

20.08

       

34. 

27.08

       
           

 

 

 

Septembris

 

 

Ned.

Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koeficients

35.

03.09

       

36. 

10.09

Valmiera

Paaudžu stafete

   

37. 

17.09

       

38. 

24.09

       
           

 

 

 

Oktobris

 

 

Ned.

Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koeficients

39.

01.10

       

40 

08.10

       

41. 

15.08

       

42. 

22.09

       

43. 

29.08

       
           

 

 

 

Novembris

 

 

Ned.

Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koeficients

44.

05.11

       

45. 

12.11

       

46. 

19.11

       

47. 

26.11

       
           

 

 

 

Decembris

 

 

Ned.

Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koeficients

48.

03.12

       

49.

10.12

       

50.

17.12

Valmiera

Valmieras Ziemassvētku balvas dubultspēlēs

   

51.

24.12

       

52.

31.12

       
           

 

(*) Ar zvaigznīti atzīmēti starptautiskie jauniešu un junioru turnīri, kuros dalības maksu par Latvijas licencētiem spēlētājiem apmaksā Latvijas Badmintona federācija

 

Izmantotais avots:http://www.badminton.lv/aktualitates.php?lang=lv

Pieteikties jaunumiem