Babolat_flag

Stīgas

Babolat badmintona stīgas iFeel 66

Ļoti plānas, taču izturīgas stīgas. Šīs stīgas sniedz vislabāko kontroli, vislabāko spēku un vislabāko sitiena skaņu. Stīgu kodols veidots no blīva daudzpavedienu neilona pinuma. Kodolu apvij trīskārtējs apaļu pavedienu slānis, kas dod labākās spēles izjūtas. Stīga pārklāta ar jaunākās paaudzes Nano Titanium tehnoloģijas pārklājumu, kas samazina berzi starp stīgām palielinot izturību. Šī tehnoloģija arī sniedz lielisku sitiena skaņu. Profesionālas stīgas. Biezums 0,66mm. Pieejamas dzeltenā un melnā krāsā.

Līdzīgi produkti - Yonex BG 66 Ultimax

Badmintona rakešu stīgošana.

Babolat badmintona stīgas iFeel 68

Populārākās Babolat stīgas.  Šīs stīgas ir sabalansētas starp izturību un spēles izjūtuStīgu kodols veidots no sablīvētiem neilona pavedieniem. Kodolu apvij trīskārtējs ovālu pavedienu slānis, kas dod sitiena spēku. Stīga pārklāta ar jaunākās paaudzes Nano Titanium tehnoloģijas pārklājumu, kas samazina berzi starp stīgām palielinot izturību. Šī tehnoloģija arī sniedz labu sitiena skaņu. Stīgas piemērotas gan profesionāļiem, gan amatieriem. Biezums 0,68mm. Pieejamas melnā un zilā krāsā.

Līdzīgi produkti - Yonex BG 80

Badmintona rakešu stīgošana.

Babolat badmintona stīgas iFeel 70

Stīgas ar palielinātu izturībuStīgu kodols veidots no blīva, daudzpavedienu neilona pinuma. Kodolu apvij divkārtējs ovālu pavedienu slānis, kas dod sitiena spēku. Īpašs teksturāls pārklājums sniegs labāko izturību. Stīgas piemērotas gan profesionāļiem, gan amatieriem. Biezums 0,70mm. Pieejamas sarkanā un baltā krāsā.

Līdzīgi produkti - Yonex BG 65

Badmintona rakešu stīgošana.

Pieteikties jaunumiem